Upozornění

21.6.2022

V pátek 24.6.2022 je celý areál (hřiště, restaurace, cvičné plochy a driving range) po celý den z důvodu konání komerční akce uzavřený. Těšíme se na Vás v sobotu :-)

Děkujeme za pochopení.

 

UPOZORNĚNÍ !!!

13.6.2022
 
V sobotu 18.6. bude z důvodu konání svatby omezený provoz restaurace pouze na prodej nápojů a drobného občerstvení, klubovna a zadní terasy budou uzavřeny pro veřejnost. Provoz hřiště a recepce hřiště  bude bez omezení.
 
Děkujeme za pochopení. Přejeme Vám hezkou hru !

UPOZORNĚNÍ - dosévání a lehké pískování greenů

13.5.2022
 
V pondělí a v úterý (16. a 17.5.) budeme dosévat greeny a lehce pískovat.
ÚDRŽBA HŘIŠTĚ MÁ PŘEDNOST PŘED HRÁČI !!! V případě, že na jamce probíhají práce, vynechte ji a hrajte až další !!!
 
Děkujeme za pochopení a ohleduplnost k pracovníkům údržby.

(další aktuality zde)

Seznamte se s Barborou ...

Na konci června 2013 jsme vás konečně mohli pozvat na nové 18-jamkové hřiště. Uběhlo hodně vody a odpálilo se nekonečné množství míčků od roku 2000, kdy se první nadšenci sešli u tří golfových jamek na Barboře. Stálo to nemalé úsilí a událo se mnoho událostí než jsme po více než dvanácti letech budování golfového resortu ve čtvrtek 19. září slavnostně otevřeli novou „osmnáctku“.

Poznejte naše hřiště
  Hřiště Barbora

Roční hrací fee jen 14.900 Kč !


 

Royal Golf Club Mariánské Lázně Golf Resort Karlovy Vary

Na sezónu 2022 jsme pro členy BARBORA GC vyjednali slevy na hřištích Kotlina Terezín, Bitozeves, Janov, Cínovec a Hluboká nad Vltavou je to 30% sleva na jednotlivá greenfee a v Libouchci  50% sleva . Stále platí slevy na greenfee 18 a 9 jamek v pondělí až čtvrtek celý den a v pátek až neděli + svátky od 13 hodin na hřištích Royal Golf Club Mariánské lázně 30% sleva a Golf Club Karlovy Vary je to 25% sleva.

Stay Safe Play Golf

STAY SAFE PLAY GOLF - iniciativa ČGF