Nejbližší akce

Royal Golf Club Mariánské Lzně Golf Resort Karlovy Vary
Vážení golfisté,
dovolujeme si Vám oznámit, že jsme pro Vás členy Barbora GC domluvili slevy (po předložení členské karty) na green fee 18 a 9 jamek v pondělí až čtvrtek celý den a v pátek až neděli + svátky od 13 hodin na hřištích:
Royal Golf Club Mariánské lázně ...... 30% sleva
Golf Club Karlovy Vary ...................... 25% sleva

Setkání členské základny

8.11.2017

Vážení golfisté

Rádi bychom Vás ještě pozvali na naše tradiční setkání členské základny a přátel BARBORA GC, které se koná ve čtvrtek 23.11.2017 od 18 hodin v hotelu Prince de Ligne v Teplicích. Na setkání zhodnotíme uplynulou golfovou sezónu a předáme ceny vítězům jednotlivých klubových soutěží.

Jste srdečně zváni, těšíme se na Vaši účast.

Ukončení golfové sezóny

8.11.2017

Golfová sezóna 2017 na Barboře bude ukončena v neděli 12.11.2017, od pondělí je celý areál včetně restaurace uzavřen.

Děkujeme Vám za návštěvu a za projevenou přízeň.

Sundávání koleček se svatomartinskou husou k obědu - Texas scramble dvojic

28.3.2014

Vážení golfisté,

dovolujeme si Vás pozvat na závěrečný turnaj letošní golfové sezóny Sundávání koleček. Hrajeme tesas cramble dvojic s 2/3 vyrovnáním HCP, s omezením HCP na 36. Oba hráči odehrají ránu, pak se dohodnou, která rána je lepší a odtud hrají opět oba hráči další ránu a tak dál až do jamky.
Po hře je pro Vás i tentokrát připraven dobrý oběd dozlatova pečené husí stehýnko, červené zelí s brusinkami, variace domácích knedlíků a číše svatomartinského vína. Pro vítěznou dvojici jsou připravené dvě dozlatova upečené Vodňanské husy k odnosu domů, 2. dvojice vyhrává čtyři lahve a 3. dvojice dvě lahve Svatomartinského vína.

Přihlášky na www.cgf.cz.

Přijďte si ještě zahrát !

(další aktuality zde)

Seznamte se s Barborou ...

Na konci června 2013 jsme vás konečně mohli pozvat na nové 18-jamkové hřiště. Uběhlo hodně vody a odpálilo se nekonečné množství míčků od roku 2000, kdy se první nadšenci sešli u tří golfových jamek na Barboře. Stálo to nemalé úsilí a událo se mnoho událostí než jsme po více než dvanácti letech budování golfového resortu ve čtvrtek 19. září slavnostně otevřeli novou „osmnáctku“.

Poznejte naše hřiště
  Hřiště Barbora

Roční hrací fee jen 9 990 Kč !