Newsletter

Elektronický zpravodaj GolfBarboraGolf Resort Barbora je na Facebooku Navštivte webové stránky Golf Resort Barbora

Newsletter 3 / 2014

Golfová sezona běží naplno !

Od Velikonoc se konalo na hřišti Barbora v Oldřichově již deset turnajů pořádaných Golf Resortem Barbora a různými promotéry. Tradičně velký zájem byl o populární turnaj Nandávání koleček (na golfové vozíky). Turnaj dvojic byl pak součástí dne Slavnostního zahájení sezony a otevření nové restaurace Golf Restaurant Prince de Ligne. Krátké video z této společenské akce je zde. Zahajovací turnaj serie Golf Barbora Tour se konal 3.května a do vedení celkového žebříčku TOUR se dostal Lukáš Tary. V sobotu 17. května pokračuje oblíbená turnajová šňůra druhým, z celkového počtu čtrnácti turnajů. Serie je dotována hodnotnými cenami – vítěz celé tour získává elektrický golfový vozík MotoCaddy, který do soutěže věnovala firma ·Žijeme golfem· dodavatel zboží do našeho ProShopu. A dále též hrajeme o tři roční hrací Fee na rok 2015.

Hřiště Barbora zahajuje

Bavte se golfem také na Barboře

Golfové hřiště na Barboře se připojilo k projektu české Asociace majitelů golfových hřišť, který pod názvem Bavte se golfem zve zájemce, a to i nové zájemce začátečníky, ke golfové hře. Podstatou je ještě více a jednodušeji otevřít golfová hřiště rekreačním hráčům, těm kteří si golfu chtějí užít jen pro radost a zábavu s přáteli při aktivním pohybu v krásném přírodním prostředí. Po krátkém bezplatném proškolení, které také ověří herní dovednosti hráče a v případě potřeby poskytne základní výuku a seznámení s pravidly pro bezpečný a rychlý pohyb hráče na hřišti, může zájemce začít ještě týž den hrát. A k dispozici jsou mu i další hřiště po celé ČR i v zahraničí.

Více informací najdete na serveru www.bavtesegolfem.cz a na hřišti v Oldřichově také u trenéra golfu Martina Kovaříka (martin@golfkovarik.cz, tel. 605 706 460).

Bavte se golfem

Den otevřených dveří připravujeme na 15. června

V návaznosti na předchozí informaci Bavte se golfem na Barboře je i tato informace o konání Dne otevřených dveří na golfovém hřišti v Oldřichově. Uskuteční se v neděli 15. června od 10 do 18 hodin. Noví zájemci se dozvědí o podstatě golfu, dostane se jim základních informací o golfových pravidlech a golfovém hřišti. A nejen to, vzít golfovou hůl do rukou a odpálit své první míčky budou moci na cvičišti pod dohledem učitelky golfu Lindy Mannové.  Je ve vašem okolí někdo, kdo s golfem chce začít? – doporučte mu konání Dne otevřených dveří, bude to pro něj dobrý úvod ke golfové hře.

Golf Academy Barbora

Golf Restaurant PRINCE DE LIGNE

Restaurace na golfovém hřišti, kterou provozuje známá teplická restaurace Prince de Ligne, vás zve na gastronomický týden Dny chřestu, který se koná v týdnu od 12. do 18. května – nabídka z chřestového jídelního lístku je zde. Oblíbenou novinkou golfové restaurace se stala nabídka poledního menu, kdy je možné si každý den vybrat z nabízených jídel v ceně od 79,- obvykle do 129,- Kč. Rezervace, případně Vaše dotazy k provozu restaurace, vyřídí na telefonním čísle 602 345 257.


 
Dny chřestu - Golf Restaurant Prince de Ligne

Půjčovna kol a holí pro nordic walking

Od dubna funguje přímo na hřišti půjčovna horských kol. K dispozici jsou nová horská kola značky SCOTT. Půjčovné na jednu hodinu je 100,- Kč, na 24 hodin pak 250,- Kč. Při výdeji kola je třeba počítat také se zaplacením vratné zálohy ve výši 1 000,- Kč. Půjčovné za cyklistickou přilbu je 50,- Kč po dobu výpůjčky kola.  Poplatek za půjčení walking holí je 50,- Kč na den. Půjčovním místem je recepce, tel. 721 005 496.


 
Půjčovna kol a nordic walking

Děti a golf v létě na Barboře

Golfová akademie Martina Kovaříka pořádá během letních prázdnin 2014 na golfovém hřišti Golf Resortu Barbora již desátý ročník populárních letních dětských golfových kempů pro děti a dorost ve věku od 6 do 18 let. Jednotlivé kempy budou probíhat celkem ve třech týdenních turnusech a to od pondělí do pátku vždy od 9 do 15 hodin. Tréninky jsou koncipovány jak pro skupinky začínajících dětí, tak i pro ty, kteří již hráčské zkušenosti mají a rádi se ve hře zdokonalí. Pro děti je zajištěn oběd a pitný režim. Více informací a přihlášku najdete na golfbarbora.cz v rubrice golfové školy.

Děti na Barboře vítány

POZOR !

Již tuto neděli 18. května se koná v Oldřichově dětský turnaj série U.S. KIDS GOLF TOUR 2014.

 ... a na závěr pár foto z hřiště

Klikněte pro větší obrázek
Klikněte pro větší obrázek Klikněte pro větší obrázek
Klikněte pro větší obrázek Klikněte pro větší obrázek
Klikněte pro větší obrázek Klikněte pro větší obrázek
Klikněte pro větší obrázek Klikněte pro větší obrázek
Golf Resort Barbora

Golf Resort Barbora a.s.
Oldřichov 226, Jeníkov 417 24

Kancelář Pavlína Lázničková:
Tel.: +420 603 542 270

Recepce hřiště Golf Barbora:
Tel.: +420 721 005 496

E-Mail: info@golfbarbora.cz
Web: www.golfbarbora.cz


Naši partneři:

 
Autocentrum Elán, s.r.o. EP renewables FITA - SERVIS JEŘÁBŮ s.r.o.
INTEP Design INZET, s.r.o. JAKUB ELEXMAYER, s.r.o.
KZ system s.r.o. MAXIMA pojišťovna, a.s. MEGAWATT s.r.o.
Podlaharství Olexa PH-Real a.s. Pivovary Lobkowicz, a.s.
ProPC s.r.o. První severočeská realitní společnost s.r.o. PS projekty spol. s r. o.
REGAL BIKE REMIS-NBC spol. s r.o. Restamo Holding a.s.
Severočeský deník SI & SM Silnice Group
S. & W. Automobily s.r.o Stavebniny Černý s.r.o. Teplická strojírna s.r.o.
VHS, spol. s r.o. - Teplice Výtahy Vaněrka VSM Med

 


Starší vydání našich emailových newsletterů

Golf Resort Barbora a.s., Barbora Golf Club o.s. a Golf academy Barbora o.s. pravidelně informujeme prostřednictvím pravidelných zpravodajů (newsletterů) své příznivce o všech důležitých novinkách a událostech, které souvisí s děním na golfovém hřišti Barbora. Zde si můžete prohlédnout všechna dostupná archivní vydání.


Březnový newsletter

Mar 28, 2014

V březnu sice počasí golfu přálo víc než bývá pro tento měsíc obvyklé, ale pro rozsáhlé stavební úpravy na objektu, je nám to líto, ale nešlo pozvat vás dříve. Teď už je vše připravené a sezónu 2014 začínáme! A nemusíte jen hrát. Po krásném okolí 18-ti jamkového hřiště stojí za to se také jarní přírodou jen tak projít. Nebo se projet na kole ... to je jedna z našich novinek, půjčovna jízdních kol. Půjčit si můžete také potřeby pro Nordic walking a již tradičně i golfové vybavení.

Lednový newsletter

Jan 23, 2014

První letošní vydání newsletteru golfového hřiště Barbora začneme tím méně příjemným, ať to máme za sebou – placením poplatků pro rok 2014. Ale i v tomto bodě máme pro vás pozitivní a příjemné sdělení a to, že pro nákup ročního hracího FEE 2014 byl prodloužen termín až do konce ledna, kdy platí výrazně zvýhodněná cena 9 900,- Kč.

Prosincový newsletter golfového hřiště Barbora

Dec 23, 2013

Na konci června jsme Vás pozvali na naše nové 18-jamkové hřiště. Poděkovali jsme všem členům klubu za pochopení a trpělivost v souvislosti se stavebními úpravami. I v těchto složitých podmínkách se podařilo úspěšně uspořádat všech 12 turnajů série Golf Barbora Tour 2013. K vítězsví v této soutěži o hlavní cenu FEE 2014 jsme pogratulovali Pavlovi Pastyříkovi, který zvítězil před Ondřejem Procházkou a Pavlem Eflerem.