Nejbližší akce

Golfový turnaj:

Podkrušnohorská senior tour

Jun 17, 2021
Golfový turnaj:

MENTOUR - odpolední turnaj se starty od 14 do 15 hodin

Jun 18, 2021
Golfový turnaj:

Barbora Golf Tour 2021/2

Jun 20, 2021

Den otevřených dveří na Golf Resortu Barbora v neděli 27.6.2021 od 10 a 11 hodin

16.6.2021

 

Golf Resort Barbora ve spolupráci s Golfovou akademií Martina Kovaříka připravil pro všechny zájemce z řad negolfistů den otevřených dveří. Ten tentokrát připadá na neděli 27. června, kdy si budou moci nováčci vyzkoušet aspekty golfové hry pod vedením zkušených trenérů. Půjčení míčků i golfových holí je připraveno zdarma stejně jako celý den otevřených dveří.

Program pod vedením trenérů začne v 10:00 a v 11:00 hodin. Nejprve si návštěvníci vyslechnou krátký úvod ke golfovému sportu, poté si pod vedením trenérů vyzkouší odpalování a následně také puttování. Po sportovním programu pak budete moci navštívit restauraci přímo na golfovém hřišti, pokochat se malebným výhledem z klubové terasy a třeba si dát výjimečný nedělní oběd z kuchyně Golf Restaurant Prince De Ligne.

Připravena bude také vyjížďka speciálním golfovým vozíkem, abyste viděli nejen okolí klubovny, ale také celé osmnáctijamkové hřiště Golf Resortu Barbora.

Den otevřených dveří obsahuje zdarma:

- zapůjčení golfových míčků

- zapůjčení golfových holí

- vyzkoušení golfu pod vedením trenérů (začátek ve 10:00 a v 11:00)

- vyjížďku ve speciálním golfovém vozíku po golfovém hřišti

Více informací na telefonním čísle 605706460 nebo emailu martin@golfkovarik.

 

ŽÁDOST - vypichujte grýny !

26.5.2021

Žádáme všechny hráče, aby vypichovali grýny a nenechávali tam pitchmarky. Je to důležité pro další kvalitu našich grýnů. Děláme to pro sebe !!! 
Děkujeme.

Začněte s golfem na Barboře

20.4.2021

Nemáte v době COVIDové možnost provozovat svůj oblíbený koníček? Chcete sportovat a přitom se pohybovat bez omezení v přírodě? Začněte s golfem na Golf Resort Barbora nedaleko Teplic.

(další aktuality zde)

Seznamte se s Barborou ...

Na konci června 2013 jsme vás konečně mohli pozvat na nové 18-jamkové hřiště. Uběhlo hodně vody a odpálilo se nekonečné množství míčků od roku 2000, kdy se první nadšenci sešli u tří golfových jamek na Barboře. Stálo to nemalé úsilí a událo se mnoho událostí než jsme po více než dvanácti letech budování golfového resortu ve čtvrtek 19. září slavnostně otevřeli novou „osmnáctku“.

Poznejte naše hřiště
  Hřiště Barbora

Roční hrací fee jen 11.500 Kč !


 

Royal Golf Club Mariánské Lázně Golf Resort Karlovy Vary

Na sezónu 2021 jsme pro členy BARBORA GC vyjednali slevy na hřištích Kotlina Terezín, Bitozeves, Janov, Cínovec a Hluboká nad Vltavou je to 30% sleva na jednotlivá greenfee a v Libouchci  50% sleva . Stále platí slevy na greenfee 18 a 9 jamek v pondělí až čtvrtek celý den a v pátek až neděli + svátky od 13 hodin na hřištích Royal Golf Club Mariánské lázně 30% sleva a Golf Club Karlovy Vary je to 25% sleva.

Stay Safe Play Golf

STAY SAFE PLAY GOLF - iniciativa ČGF