Naši partneři


Sev.en Commodities AG

Premiový partner hřiště pro rok 2017, 2019, 2020, 2021, 2022 a 2023

Sev.en Commodities AG

Obchodujeme s elektřinou, plynem, emisními povolenkami, ropou a měnovými deriváty. Dispečersky řídíme výrobní zdroje skupiny Sev.en v České republice. Pro obchod s komoditami vlastníme potřebné licence, povolení a registrace. Jsme členem Evropské federace obchodníků s energií (EFET).

Sev.en Commodities AG


Ambasador Group

Ambasador Group

5-ti hvězdičkový hotel Ambassador - Zlatá Husa v historickém centru Prahy nabízí luxusní ubytování v elegantně zařízených pokojích přímo v centru Prahy, na pěší zóně ve spodní části Václavského náměstí.

Interhotel Ambasador Zlatá husa

Ambasador Group

Esplanade Spa & Golf Resort luxusní hotel v Mariánských Lázních - luxusní ubytování v klidném prostředí a s nádherným výhledem na lázeňské město, blízkosti golfového klubu “Royal Golf Club Mariánské Lázně”.

Hotel Esplanade Spa & Golf Resort


AutoJar

AutoJar

AutoJar s.r.o., Nákladní 1060, 415 01 Teplice

AutoJar


AZ Jeřáby, s.r.o.

AZ Jeřáby, s.r.o.

Společnost která je na trhu od roku 1988 se zabývá předprojektovou a projektovou přípravou jeřábů a souvisejících konstrukcí. Dodává a montuje mostové jeřáby, podvěsné jeřáby, sloupové jeřáby, kladkostroje, savkové rámy.

AZ Jeřáby s.r.o.


Consumer Brands International s.r.o.

Consumer Brands International s.r.o.

Naše nikotinové kapsičky Snatch vám poskytnou okamžitou stimulaci. Zaručené rychlé uvolnění nikotinu a příchutí Snatch poskytují dospělému uživateli okamžitou simulaci. Portfolio Snatch, je k dispozici ve třech různých příchutích a několika silách nikotinu, zcela uspokojí potřeby spotřebitelů. Naše nikotinové sáčky Dope jsou intenzivní a šílenou novou volbou pro dospělé spotřebitele. Baleno po 22 sáčcích, Dope je zaručený hit mezi našimi partnery po celém světě.

Consumer Brands International s.r.o.


DanCzek Teplice

DanCzek Slévárna s.r.o.

Dnešní zaměření společnosti DanCzek je zejména na prodej a distribuci doutníků a cigarií, vybraných typů cigaret, tabáků cigaretových i dýmkových a doplňků do tabákových obchodů. Společnost se obecně specializuje na Ostatní tabákové výrobky (OTP).

Danczek


EGIDA a.s.

EGIDA broker

Společnost EGIDA působí na českém pojistném trhu již od roku 1995 jako nezávislý pojišťovací zprostředkovatel. Při své práci se zaměřujeme na komplexní a na míru připravená řešení v oblasti pojištění, a to jak jednotlivců nebo domácností, tak i velkých korporací se stovkami zaměstnanců. Dbáme na to to, aby naše řešení odpovídala potřebám, přáním a možnostem našich klientů. Za tím účelem jednáme s pojistiteli napříč pojistným trhem, kde konkurenční prostředí a naše dovednosti, znalosti a konstruktivní přístup zajistí maximálně výhodné podmínky pojištění.

EGIDA Insurance and reinsurance broker


ELTE, s.r.o.

ELTE

ELTE – Váš partner v energetice a plynárenství. Pomůžeme vám v řešení staveb i krizových situací ohledně plynu, tepla a vody. Na nás se totiž můžete spolehnout.

ELTE, s.r.o.


Excon a.s.

Exon

Vizí společnosti EXCON, a.s. je přinášet obchodním partnerům stále nová, kreativní, technicky jedinečná a ekonomická řešení.  

Exon a.s.


FK Teplice, a.s.

FK Teplice, a.s.

FK Teplice je český fotbalový klub se zázemím v Teplicích, hrající 1. českou fotbalovou ligu. Zůčastnil se i takových soutěží jako je Liga mistrů či Evropská liga. Klub hraje na stadionu Na Stínadlech, který je čas od času využíván i českou reprezentací.

FK Teplice


Galerie Teplice

Galerie Teplice

Galerie Teplice se nachází na centrálním náměstí Svobody na místě bývalého OD Prior. V obchodním centru naleznete obchody s módou, obuví, sportovním oblečením a vybavením, elektronikou, dětským zbožím a hračkami, kavárny a provozovny s rychlým občerstvením.

Galerie Teplice


GC field

GC field

Společnost se od roku 2019 primárně zaměřuje na realizaci dopravního značení. Zajišťujeme realizaci dopravního značení, jeho výrobu a montáž a pronájem. Připravíme projektovou dokumentaci a realizaci dopravních opatření.

GC field


Hampejs Projekty

Hampejs Projekty

Jsme moderní mladá společnost, nabízející komplexní služby v přípravě realizace staveb. Návrhy a projekty staveb libovolného typu včetně jejich napojení na infrastrukturu. Zajištění nezbytných stanovisek, rozhodnutí a smluvních ujednání pro stavební úřad.

Hampejs Projekty


HDL Management s.ro.

HDL Management

V našem hledáčku jsou kontroly plynových kotelen, výměníkových stanic, jejich technologie, zákonné revize a kontroly včetně následných oprav.

HDL Management s.ro.


Hořejší Petr

Hořejší Petr

Petr Hořejší - práce na úrovni.


Hotel Prince de Ligne

Hotel Prince de Ligne

Čtyřhvězdičkový Hotel Prince de Ligne disponuje celkem dvaatřiceti pokoji - od prezidentského apartmá, přes apartmá pro dvě osoby po jednolůžkové pokoje. Každý pokoj disponuje vlastním sociálním zařízením a sprchovým koutem nebo vanou.

Hotel Prince de Ligne


Hotel Payer

Hotel Payer

Hotel PAYER nabízí luxusní ubytování ve dvou sousedních objektech. Najdete tu také komfortní pokoje s moderním zařízením, satelitní televizi, minibar a klimatizaci. Nedávno zrekonstruované pokoje mají unikátní, moderní stylový nábytek.

Hotel Payer


Klinika Bratislavská

Klinika Bratislavská

Jednodenní chirurgie - Gynekologie - Ultrazvukové centrum - Ordinace Dobětice - Ambulance všeobecné chirurgie

Klinika Bratislavská


 

Kopecký Auto s.r.o.

kopecky

Autorizovaný dealer BMW a Peugeot v Ústí nad Labem. Prodej nových a ojetých vozů BMW a Peugeot, servis a prodej náhradních dílů a originálního příslušenství.

Kopecky Auto


KovMen elektro s.r.o.

KovMen elektro s.r.o.

Firma KovMen se zabývá montážemi, opravami, revizí a zkouškami elektrických zařízení. Dále také poskytuje zednické práce a technické služby k ochraně majetku a osob.


Marius Pedersen. a.s.

Marius Pedersen. a.s.

Marius Pedersen a.s. je přední dodavatel služeb v oblasti nakládání s odpady, využití a zpracování odpadů, údržby komunikací, údržby zeleně, sanace ekologických škod, facility managementu.

Marius Pedersen a.s.


MEGAWATT s.r.o.

MEGAWATT s.r.o.

MEGAWATT nabízí komplexní řešení pro topné systémy, plynové kotle a kotelny, topení elektřinou a elektrokotle, alternativní zdroje energie, solární systémy, tepelná čerpadla, automatické regulace. Vše o plynových a elektrických zařízení jako je poradenstvím, projekty, montáže, revize, servis.

MEGAWATT s.r.o.


Metalimpex Group spol. s r.o.

Metalimpex Group spol. s r.o.

Společnost Metalimpex Group spol. s r.o. byla založena v roce 2000, odkdy se orientuje na specializovanou strojírenskou a zámečnickou výrobu, především pro potřeby automobilového, sklářského a elektrotechnického průmyslu. Nosným výrobním programem jsou kromě dodávek speciálních výrobních přípravků a forem také vývoj a výroba  logistických a skladových prvků, vybavení výrobních hal a dodávky interiérových a exteriérových prvků pro průmyslový i spotřební trh.

Metalimpex Group spol. s r.o.


Monteks - Andrej Popovyč

 

Monteks. cz


 

Olpe montáže spol. s r.o.

Olpe Montáže

Olpe Montáže spol. s. r.o. je již od roku 1992 se specializuje na opravy a údržby dopravníků, výrobu a montáž ocelových konstrukcí. Zajišťuje opláštění a zastřešení budov a průmyslových objektů, montáž technologických celků, zámečnické a svářecí práce.

Olpe montáže spol. s r.o.


Pavel Kohút - SW&HW servis

Pavel Kohút

SW & HW Servis, Datové sítě

Pavel Kohút - SW&HW servis


PH-Real a.s.

PH-Real a.s.

Základní činností firmy je pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor bez poskytování jiných než základních služeb zajišťující řádný provoz nemovitostí, bytů a nebytových prostor.

Výhodné reality


Podlahy BRANDA s.r.o.

Podlahy Branda s.r.o.

Naše firma se zabývá maloobchodním a velkoobchodním prodejem v oboru podlahových krytin v celém severočeském regionu. Kromě samotných produktů nabízíme našim zákazníkům odborné montáže podlahových krytin a zahradních teras našimi kvalifikovanými montážníky, dále poradenství v oboru. Ve výběru materiálů se zaměřujeme především na kvalitu, design a dlouholetou tradici prověřených značek.

Podlahy BRANDA s.r.o.


První severočeská realitní společnost s.r.o.

První severočeská realitní společnost s.r.o.

Adresa společnosti : Teplice , Masarykova třída 430/24, PSČ 415 01.

Výhodné reality


Richter + Frenzel s.r.o.

Richter + Frenzel

Jsme rodinná firma v oboru sanity a technického zařízení budov, která je předním velkoobchodním i maloobchodním prodejcem zařízení a výrobků pro realizaci projektů v oblasti topení, instalací, sanity, inženýrských sítí a obnovitelných zdrojů energie.

Richter + Frenzel | RFkoupelny.cz


Sport Centrum Bouřňák

Sport Centrum Bouřňák

Lyžařské středisko Sport Centrum Bouřňák se nachází v prostoru obcí Mikulov a Moldava v Krušných horách. Díky dálnici D8 jsou naše sjezdovky vzdálené pouze hodinu jízdy z Prahy. Z vrcholu Bouřňáku vedou směrem do Mikulova 4 sjezdové tratě, jedna trať směrem do osady Hrob.

Sport Centrum Bouřňák


Securitas

Securitas

Firma Securitas je globálním lídrem ve znalostech v oblasti komerční bezpečnosti. S využitím široké škály specializovaných služeb, technologií a poradenství poskytují efektivní bezpečnostní řešení na míru potřebám svých zákazníků. Základem úspěchu společnosti jsou znalosti jejich 300 000 pracovníků.

Securitas


SIMONA AG

SIMONA AG

Společnost SIMONA je jedním z předních výrobců a partnerů pro vývoj termoplastových výrobků. Nabízíme optimální řešení pro vaše aplikace: v chemickém průmyslu, v dodávkách vody a elektrické energie, ale také pro ekologické technologie, mobilitu, stavebnictví a zemědělství. A to po celém světě.

SIMONA AG


SILNICE GROUP a.s.

SILNICE GROUP a.s.

Jsme moderní českou firmou působící na trhu dopravního stavitelství již přes třicet let. Snažíme se, aby naše technické a technologické zázemí odpovídalo současným trendům a abychom investorům mohli nabídnout co nejširší spektrum služeb souvisejících s výstavbou dopravních a inženýrských staveb.

Silnice Group


STAVMART s.r.o.

STAVMART s.r.o.

Společnosti STAVMART s.r.o. nabízí širokou škálu služeb v oblasti stavebnictví a odpadů. Mimo jiné poskytuje stavby domů a jiných objektů na klíč, zemní práce, rekonstrukce interiérů a exteriérů budov, půdní vestavby a mnoho dalšího.

STAVMART s.r.o.


STOCK čistící služby s.r.o.

STOCK čistící služby s.r.o.

Čištění kanalizace a potrubí: Garantujeme NONSTOP servis 24/7, 365 dní v roce. Profesionální vyčištění bez usazenin a sedimentů. Dojezd při havárii 120 minut od nahlášení na dispečink. Čištění domovních odpadů: Celoroční provoz. Dojezd při havárii 120 minut od nahlášení na dispečink.

STOCK čistící služby s.r.o.


Tobacco DanCzek – maloobchodní síť

Tobacco DanCzek

Od roku 2016 pracujeme na své vlastní síti maloobchodních prodejen, zabývající se prodejem tabákových výrobků a doplňkového sortimentu. V níže zobrazené mapě můžete najít všechny naše prodejny po celé České republice.

TobaccoDC s.r.o.


Trivium Packaging B.V.

Trivium Packaging

We offer a wide range of metal packaging with innovative shaping and opening solutions. Our shaping technologies include mechanical expansion, impact extrusion and blow moulding, which allows us to develop standard and custom shapes based on your product and brand requirements. We also offer top-notch graphical and printing capabilities that can make any brand pop on the shelves.

Trivium Packaging


 

Verdant stavby

Verdant stavby

Zabýváme se občanskou a průmyslovou výstavbou. Provádíme výstavby a rekonstrukce, včetně správy nemovitostí. Oblast naší působnosti je celá ČR a naši klienti jsou jak z řad soukromých, tak nadnárodních společností.

Verdant stavby


Verva Litvínov

Verva Litvínov

Stávající mistr české extraligy HC Verva Litvínov je český hokejový klub z Litvínova založený 8. listopadu 1945, který je pravidelným účastníkem nejvyšší československé a posléze české soutěže

Verva Litvínov


Vodohospodářské stavby, spol. s r.o. - Teplice

Vodohospodářské stavby, spol. s r.o. - Teplice

VHS patří mezi přední stavební firmy severozápadních Čech. Počátky společnosti Vodohospodářské stavby sahají až do roku 1953. Tehdy, před padesáti lety, se VHS specializovala na výstavbu vodovodů, kanalizačních řadů a vodohospodářských děl. Držela krok s moderními technologiemi a často byla přímo jejich průkopníky v tehdejším Československu.

VHS, spol. s r.o. - Teplice


V-Klima

V-KLIMA s.r.o.

Zajišťujeme dodávky, montáže a servis vzduchotechnických a klimatizačních zařízení od návrhu po realizaci, poradenskou činnost v oblasti vzduchotechniky. Nabízíme kompletní služby v oblasti požárních klapek, požárních stěnových uzávěrů a chráněných únikových cest včetně revizí.

V-KLIMA s.r.o.


Vyplatise

Vyplatí.SE

Naše společnost se již sedmým rokem věnuje velkoobchodní a maloobchodní činnosti v oblasti potravin. Přes počátky směřované hlavně na velkoobchodní prodeje jsme postupem času tento směr změnili a dnes je pro nás cílový především koncový maloobchodní zákazník. V naší nabídce naleznete kompletní sortiment srovnatelný s nabídkou řetězcových prodejen, avšak ve většině případů za lepší ceny.

Vyplatise


PRO-DOMA, SE

PRO DOMA

Stavebniny s veškerým sortimentem stavebnin a stavebním materiálem - sádrokarton, izolace, materiály ze dřeva, stavební chemie, střešní systémy a barvy.

PRO DOMA


"WORLD INVEST" v.o.s.

"WORLD INVEST" v.o.s.

Společnost "WORLD INVEST" v.o.s. podniká v oborech stavební činnosti a vnitrostátní automobilové přepravy. S postupným rozvojem společnosti se rozšiřovala působnost v mnoha dalších odvětvích výroby a prodeje až do dnešní podoby prosperující společnosti, která je držitelem certifikátu ČSN EN ISO 9001:2009; ČSN EN ISO 14001:2005 a ČSN OHSAS 18001:2008

"WORLD INVEST" v.o.s.