Naši partneři


Sev.en EC, a.s.

Premiový partner hřiště pro rok 2017, 2019 a 2020

Sev.en EC, a.s.

Elektrárna ve Chvaleticích se stala součástí skupiny v roce 2013. Severní energetická a.s. koupila akcie elektrárny od skupiny ČEZ. Tím vstoupila jako nový subjekt na trh s elektrickou energií a teplem. Od 1. srpna 2015 nese společnost nový název Sev.en EC, a.s.

Sev.en EC, a.s.


Ambasador Group

Ambasador Group

5-ti hvězdičkový hotel Ambassador - Zlatá Husa v historickém centru Prahy nabízí luxusní ubytování v elegantně zařízených pokojích přímo v centru Prahy, na pěší zóně ve spodní části Václavského náměstí.

Interhotel Ambasador Zlatá husa

Ambasador Group

Esplanade Spa & Golf Resort luxusní hotel v Mariánských Lázních - luxusní ubytování v klidném prostředí a s nádherným výhledem na lázeňské město, blízkosti golfového klubu “Royal Golf Club Mariánské Lázně”.

Hotel Esplanade Spa & Golf Resort

 

 


Atalian s.r.o.

Atalian s.r.o.

Společnost ATALIAN CZ s.r.o. patří do francouzské skupiny ATALIAN (dříve TFN-GROUPE). Ta byla založena ve Francii roku 1944. Firma nabízí komplexní služby, které souvisejí s úplnou správou a údržbou objektů. ATALIAN CZ s.r.o. má sídlo v Mladé Boleslavi, srovnatelné zázemí v hlavní pobočce v Praze a řadu poboček po celé republice.

Atalian s.r.o.


 

AZ Jeřáby, s.r.o.

AZ Jeřáby, s.r.o.

Společnost která je na trhu od roku 1988 se zabývá předprojektovou a projektovou přípravou jeřábů a souvisejících konstrukcí. Dodává a montuje mostové jeřáby, podvěsné jeřáby, sloupové jeřáby, kladkostroje, savkové rámy.

AZ Jeřáby s.r.o.


DanCzek Teplice

DanCzek Slévárna s.r.o.

Dnešní zaměření společnosti DanCzek je zejména na prodej a distribuci doutníků a cigarií, vybraných typů cigaret, tabáků cigaretových i dýmkových a doplňků do tabákových obchodů. Společnost se obecně specializuje na Ostatní tabákové výrobky (OTP).


Efler, s.r.o.

Efler, s.r.o.

Firma zabývající se výrobou a prodejem řeziva a dřevěných stavebních polotovarů. Nabízí designový nábytek, kuchyně, podlahy, masivní a dřevotřískové nohy pro stoly nebo plošné nábytkářské dílce.

Efler, s.r.o.


Excon a.s.

Exon

Vizí společnosti EXCON, a.s. je přinášet obchodním partnerům stále nová, kreativní, technicky jedinečná a ekonomická řešení.  

Exon a.s.

 


FK Teplice, a.s.

FK Teplice, a.s.

FK Teplice je český fotbalový klub se zázemím v Teplicích, hrající 1. českou fotbalovou ligu. Zůčastnil se i takových soutěží jako je Liga mistrů či Evropská liga. Klub hraje na stadionu Na Stínadlech, který je čas od času využíván i českou reprezentací.

FK Teplice


Galerie Teplice 

Galerie Teplice

Galerie Teplice se nachází na centrálním náměstí Svobody na místě bývalého OD Prior. V obchodním centru naleznete obchody s módou, obuví, sportovním oblečením a vybavením, elektronikou, dětským zbožím a hračkami, kavárny a provozovny s rychlým občerstvením.

Galerie Teplice


Gynekologie Mudr. Brožek

Gynekologie Mudr. Brožek

Jednodenní chirurgie Ústí nad Labem, Gynekologie MUDr. Jiří Brožek.

Gynekologie Mudr. Brožek


Hořejší Petr

Hořejší Petr

Petr Hořejší - práce na úrovni.


Hotel Prince de Ligne

Hotel Prince de Ligne

Čtyřhvězdičkový Hotel Prince de Ligne disponuje celkem dvaatřiceti pokoji - od prezidentského apartmá, přes apartmá pro dvě osoby po jednolůžkové pokoje. Každý pokoj disponuje vlastním sociálním zařízením a sprchovým koutem nebo vanou.

Hotel Prince de Ligne

 


JAKUB ELEXMAYER, s.r.o.

JAKUB ELEXMAYER, s.r.o.

Firma se zabývá velkoobchodním prodejem v oblasti elektroinstalačního a elektrotechnického materiálu. Na trhu se pohybuje již 21 let a nedílnou součástí služeb je také technické a projektové poradenství ve spolupráci s předními světovými výrobci, či prezentace nových produktů a norem. Společnost se výrazně orientuje na odvětví průmyslu.

JAKUB ELEXMAYER, s.r.o.


JKB, s.r.o.

JKB s.r.o.

Společnost JKB, s.r.o. disponuje technikou a technologií pro instalaci veškerého dopravního značení. Podílí se na opravách a výstavbě silniční sítě v ČR. Nabízí služby v oblasti dopravního značení.

JKB s.r.o.


 

Kopecký Auto s.r.o.

kopecky

Autorizovaný dealer BMW a Peugeot v Ústí nad Labem. Prodej nových a ojetých vozů BMW a Peugeot, servis a prodej náhradních dílů a originálního příslušenství.

Kopecky Auto


KovMen elektro s.r.o.

KovMen elektro s.r.o.

Firma KovMen se zabývá montážemi, opravami, revizí a zkouškami elektrických zařízení. Dále také poskytuje zednické práce a technické služby k ochraně majetku a osob.


Lapos

kopecky

Společnost LAPOS sportovní a marketingová s.r.o. působí na českém reklamním trhu od roku 2006. S využitím svých dlouholetých zkušeností se ve své činnosti zaměřuje na poskytování komplexních služeb z oblasti sportovního marketingu, sponzoringu a reklamy v souvislosti se sportovními projekty, především pak s českým fotbalem, hokejem, volejbalem, basketbalem, házenou, florbalem, futsalem, stolním tenisem, skokem na lyžích atd.

Lapos


Louda Auto, a.s.

Louda Auto, a.s.

Společnost Louda Auto a.s. působí na trhu v České republice od roku 1992. V pěti regionálních městech Poděbrady, Pardubice, Kolín, Liberec, Teplice a jedenácti značkových autosalonech Vám nabízí služby při autorizovaném prodeji a autorizovaném servisu vozů koncernu Volkswagen Group, značek Škoda, Audi, SEAT, Volkswagen osobní a užitkové vozy a další nekoncernové značky Mazda, Ford a Hyundai.

Louda Auto


Mapeco Most s.r.o.

Mapeco Most s.r.o.

Firma zajišťuje e kompletní demoliční práce technologických celků průmyslových objektů a budov, odvoz odpadů sutě a jejich uskladnění. Nabízí demontáže zděných, betonových i ocelových konstrukcí stavebních objektů, úpravy terénů před stavbou a po dokončené demolici.

Mapeco Most s.r.o.


Marius Pedersen. a.s.

Mapeco Most s.r.o.

Marius Pedersen a.s. je přední dodavatel služeb v oblasti nakládání s odpady, využití a zpracování odpadů, údržby komunikací, údržby zeleně, sanace ekologických škod, facility managementu.

Marius Pedersen a.s.


MAXIMA pojišťovna, a.s.

MAXIMA pojišťovna, a.s.

Pojišťovna působí na českém trhu od roku 1994 a  poslední době intenzivně rozšiřuje nabídku služeb i o další produkty, jako je pojištění domácností, pojištění podnikatelů a průmyslu, rizikové nebo cestovní pojištění, které nabízí nejen prostřednictvím pojistných zprostředkovatelů, ale i on-line na webových stránkách.

MAXIMA pojišťovna, a.s.


MEGAWATT s.r.o.

MEGAWATT s.r.o.

MEGAWATT nabízí komplexní řešení pro topné systémy, plynové kotle a kotelny, topení elektřinou a elektrokotle, alternativní zdroje energie, solární systémy, tepelná čerpadla, automatické regulace. Vše o plynových a elektrických zařízení jako je poradenstvím, projekty, montáže, revize, servis.

MEGAWATT s.r.o.


Metalimpex Group spol. s r.o.

Metalimpex Group spol. s r.o.

Společnost Metalimpex Group spol. s r.o. byla založena v roce 2000, odkdy se orientuje na specializovanou strojírenskou a zámečnickou výrobu, především pro potřeby automobilového, sklářského a elektrotechnického průmyslu. Nosným výrobním programem jsou kromě dodávek speciálních výrobních přípravků a forem také vývoj a výroba  logistických a skladových prvků, vybavení výrobních hal a dodávky interiérových a exteriérových prvků pro průmyslový i spotřební trh.

Metalimpex Group spol. s r.o.


Navo Design

Navo Design

News Advertising, s.r.o.

News Advertising, s.r.o.

Společnost působící na trhu venkovní reklamy v ČR. Nabízí klientům prémiové velkoplošné formáty (double bigboard, bigboard) v těch nejzajímavějších lokacích

News Advertising s.r.o.


Olexa podlahářství

Olexa podlahářství

Podlahářství Olexa se zaměřuje na plovoucí podlahy, zejména na pokládání a úpravy. Na vzorkové prodejně má pestrou nabídku podlahových materiálů. Firma pokládá laminátové plovoucí podlahy, dřevěné plovoucí podlahy, korkové podlahy i podlahy z PVC a provádí také broušení, tmelení a lakování podlah a parket. Dále může nabídnout broušení a montáž dřevěných a laminátových schodišť.

Olexa podlahářství


Olpe montáže spol. s r.o.

Olpe Montáže

Olpe Montáže spol. s. r.o. je již od roku 1992 se specializuje na opravy a údržby dopravníků, výrobu a montáž ocelových konstrukcí. Zajišťuje opláštění a zastřešení budov a průmyslových objektů, montáž technologických celků, zámečnické a svářecí práce.

Olpe montáže spol. s r.o.


Pavel Kohút - SW&HW servis

Pavel Kohút

SW & HW Servis, Datové sítě

Pavel Kohút - SW&HW servis


PH-Real a.s.

PH-Real a.s.

Základní činností firmy je pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor bez poskytování jiných než základních služeb zajišťující řádný provoz nemovitostí, bytů a nebytových prostor.

Výhodné reality


Port

Port

Naše společnost má dlouhodobou tradici v oblasti servisu a realizace tepelných zařízení. Z původní firmy Jan Port, fungující od roku 1989, vznikl v roce 2010 její právní nástupce - firma Port tepelná technika s.r.o. Se změnou právní formy došlo i k postupnému rozšiřování poskytovaných služeb o prodej kompletního sortimentu tepelné techniky, její montáž a projekci.  

Port


První severočeská realitní společnost s.r.o.

První severočeská realitní společnost s.r.o.

Adresa společnosti : Teplice , Masarykova třída 430/24, PSČ 415 01.

Výhodné reality


PS projekty spol. s r. o.

PS projekty spol. s r. o.

Předmětem podnikání společnosti je architektonická, projektová a inženýrská příprava staveb pro bydlení, administrativu, služby a průmysl. Zákazníky jsou provozovatelé bytových, průmyslových, administrativních a inženýrských staveb a další investoři včetně veřejné správy.

PS projekty spol. s r. o.


REMEI CZ

REMEI CZ

Firemní skupina REMEI/BPB je spolehlivým a dlouholetým partnerem betonářského průmyslu. Tvoří základnu kooperační a úspěšné spolupráce s mnoha výrobci působícími v oblasti výroby betonu.

REMEI CZ


REMIS-NBC spol. s r.o.

REMIS-NBC spol. s r.o.

Firma REMIS-NBC spol. s r.o. byla založena v roce 1995 a v oblasti centrálních mazacích systémů se zabývá už od svého vzniku. V roce 1997 získala výhradní zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku jednoho z nejvýznamnějších výrobců v tomto oboru, německé firmy BAIER + KÖPPFEL GmbH + CO.

REMIS-NBC spol. s r.o.

 


Sport Centrum Bouřňák

Sport Centrum Bouřňák

Lyžařské středisko Sport Centrum Bouřňák se nachází v prostoru obcí Mikulov a Moldava v Krušných horách. Díky dálnici D8 jsou naše sjezdovky vzdálené pouze hodinu jízdy z Prahy. Z vrcholu Bouřňáku vedou směrem do Mikulova 4 sjezdové tratě, jedna trať směrem do osady Hrob.

Sport Centrum Bouřňák


Securitas

Securitas

Firma Securitas je globálním lídrem ve znalostech v oblasti komerční bezpečnosti. S využitím široké škály specializovaných služeb, technologií a poradenství poskytují efektivní bezpečnostní řešení na míru potřebám svých zákazníků. Základem úspěchu společnosti jsou znalosti jejich 300 000 pracovníků.

Securitas


SILNICE GROUP a.s.

SILNICE GROUP a.s.

Jsme moderní českou firmou působící na trhu dopravního stavitelství již přes třicet let. Snažíme se, aby naše technické a technologické zázemí odpovídalo současným trendům a abychom investorům mohli nabídnout co nejširší spektrum služeb souvisejících s výstavbou dopravních a inženýrských staveb.

Silnice Group


S. & W. Automobily s.r.o.

S. & W. Automobily s.r.o.

Společnost S. & W. Automobily s.r.o. byla založena v roce 1996 jako autorizovaný prodejce a opravce vozů Mercedes-Benz, Chrysler, Jeep, Dodge a Mitsubishi Fuso. Od roku 2005 sídlíme v novém moderním areálu v Jenišově u Karlových Varů, svou pobočku provozujeme v Ústí nad Labem. V Karlovarském a Ústeckém kraji máme jako prodejce i servis dlouholetou tradici.

S. & W. Automobily s.r.o.


Stavax group s.r.o.

stavax

Každá naše služba má přidanou hodnotu - a tou je láska k řemeslu a smysl pro poctivě odvedenou práci.Jedině díky tomu může být zákazník spokojený - a naši zákazníci jsou vždy spokojení. 

Stavax Group

 

 

STAVMART s.r.o.

STAVMART s.r.o.

Společnosti STAVMART s.r.o. nabízí širokou škálu služeb v oblasti stavebnictví a odpadů. Mimo jiné poskytuje stavby domů a jiných objektů na klíč, zemní práce, rekonstrukce interiérů a exteriérů budov, půdní vestavby a mnoho dalšího.

STAVMART s.r.o.


TES - Slévárna

TES - Slévárna

Trivium Packaging

Verva Litvínov

Zabýváme se výrobou a prodejem jemných plechových obalů pro potravinářské a technické náplně.

Trivium Packaging;nov


 

Verva Litvínov

Verva Litvínov

Stávající mistr české extraligy HC Verva Litvínov je český hokejový klub z Litvínova založený 8. listopadu 1945, který je pravidelným účastníkem nejvyšší československé a posléze české soutěže

Verva Litvínov


Vodohospodářské stavby, spol. s r.o. - Teplice

Vodohospodářské stavby, spol. s r.o. - Teplice

VHS patří mezi přední stavební firmy severozápadních Čech. Počátky společnosti Vodohospodářské stavby sahají až do roku 1953. Tehdy, před padesáti lety, se VHS specializovala na výstavbu vodovodů, kanalizačních řadů a vodohospodářských děl. Držela krok s moderními technologiemi a často byla přímo jejich průkopníky v tehdejším Československu.

VHS, spol. s r.o. - Teplice


VSM Med

VSM Med

Základy podnikání byly položeny v roce 1990 sdružením podnikatelů pod názvem VSM Alarm. V roce 1998 sdružení zaniklo a je vedeno jako fyzická osoba pod názvem VSM TEPLICE-Stanislav MED. Firma poskytovala od počátku všestranné služby v oblasti elektronických bezpečnostních systémů. Během následujících let od založení a s přihlédnutím k potřebám trhu rozšířila svoje aktivity.

VSM Med

 


Vyplatise

VSM Med

Naše společnost se již sedmým rokem věnuje velkoobchodní a maloobchodní činnosti v oblasti potravin. Přes počátky směřované hlavně na velkoobchodní prodeje jsme postupem času tento směr změnili a dnes je pro nás cílový především koncový maloobchodní zákazník. V naší nabídce naleznete kompletní sortiment srovnatelný s nabídkou řetězcových prodejen, avšak ve většině případů za lepší ceny.

Vyplatise/a>

 


WOODCOTE CZ, a.s.

WOODCOTE

Stavebniny s veškerým sortimentem stavebnin a stavebním materiálem - sádrokarton, izolace, materiály ze dřeva, stavební chemie, střešní systémy a barvy.

oodcote CZ a.s.


"WORLD INVEST" v.o.s.

"WORLD INVEST" v.o.s.

Společnost "WORLD INVEST" v.o.s. podniká v oborech stavební činnosti a vnitrostátní automobilové přepravy. S postupným rozvojem společnosti se rozšiřovala působnost v mnoha dalších odvětvích výroby a prodeje až do dnešní podoby prosperující společnosti, která je držitelem certifikátu ČSN EN ISO 9001:2009; ČSN EN ISO 14001:2005 a ČSN OHSAS 18001:2008

"WORLD INVEST" v.o.s.