Upcoming events

Golf event:

MEN TOUR - odpolední turnaj

May 31, 2017
Golf event:

Barbora Golf Tour Open - RONICA spol. s r.o.

Jun 3, 2017
Golf event:

MEN TOUR - odpolední turnaj

Jun 7, 2017
Royal Golf Club Mariánské Lzně Golf Resort Karlovy Vary
Vážení golfisté,
dovolujeme si Vám oznámit, že jsme pro Vás členy Barbora GC domluvili slevy (po předložení členské karty) na green fee 18 a 9 jamek v pondělí až čtvrtek celý den a v pátek až neděli + svátky od 13 hodin na hřištích:
Royal Golf Club Mariánské lázně ...... 30% sleva
Golf Club Karlovy Vary ...................... 25% sleva

Regionální kvalifikace družstev mládeže – M ČR smíšených družstev mládeže do 16 let – ZÁPAD B

24.5.2017
V sobotu 27.5.2017 se koná Regionální kvalifikace družstev mládeže – M ČR smíšených družstev mládeže do 16 let – ZÁPAD B


Za BARBORA GC nastoupí tito hráči:  Mísařová Barbora, Straková Adriana, Straková Diana, Hanžl Vojta, Schüssmann Víťa a Foubíková Paula Marie.

Držme našemu družstvu palce !
 
Hřiště je  od 14 hodin otevřené pro veřejnost, driving range a cvičné plochy jsou otevřené po celý den.
 

BARBORA GOLF TOUR OPEN 2017/01 - All 4 GOLF

16.5.2017

Vážení golfisté,

dovolujeme si Vás pozvat na první turnaj BARBORA GOLF TOUR OPEN 2017/01 - All 4 GOLF, který startuje tuto sobotu cannon startem v 10 hodin.

Partnerem turnaje je obchod All4GOLF - veškeré vybavení pro golfisty, který zajistil ceny do turnaje a ještě pro zájemce o nové hole FITTING Day a pro zájemce o „hotové“ hole z výprodeje DEMO&SALE Day … Tyto služby můžete využít po celý den (od 9 do 18 hodin).

Nová pravidla bodování Barbora Golf Tour 2017:
Patnácti nejlepším hráčům v každé kategorii se po skončení turnaje bude započítávat počet bodů od 15ti do 1 bodu podle toho, na kolikátém místě se umístili. První hráč získává 15 bodů, poslední hráč z 15ti bodovaných získává jeden bod. V případě, že v kategorii bude méně hráčů než 15, body budou přiděleny pouze prvním 10ti hráčům, počet opět podle umístění 10 až 1 bod. Vítězi celé Tour se stávají první tři hráči, kteří nasbírají za celou tour nejvíce bodů.

Přihlášky na www.cgf.cz

 Přijďte si zahrát celoroční soutěž o tři roční hrací fee na rok 2018 !

Jarní BEZ FEE turnaj BARBORA Open 2017

2.5.2017

Vážení golfisté,

dovolujeme si Vás pozvat na náš jarní BEZ FEE turnaj, který se koná v neděli 7. května 2017, cannon start je v 10 hodin. Ano, turnajové fee je 0 Kč, startovné 600 Kč, obsahuje zapsání výsledku, snídani, vodu do hry a po hře dobrý oběd. Restaurant Prince de Ligne pro Vás tentokrát připravil přírodní roštěnou na houbách s rýží. Hraje se na stablefordové body ve třech kategoriích. Pro vítěze jsou připravené věcné ceny.

Počasí jsme objednali příjemné golfové, přijďte si na BARBORU zahrát !

(more news in czech language)

Get acquainted with Barbora ...

Finally, at the end of June 2013 we could invite you to an 18-hole course. Since the year 2000, when the first enthusiasts had their meeting at three golf holes at Barbora, a lot of water has flown away and a lot of balls have been teed off. It had called for considerable efforts and many events had occurred before after – the twelve-year constructing of the golf resort – we could ceremonially open the new 18-hole course on Thursday, September 19th.

Get acquainted with our golf course.
  Golf course Barbora

The annual green fee is only CZK 9,900 !