Upcoming events

Royal Golf Club Mariánské Lzně Golf Resort Karlovy Vary
Vážení golfisté,
dovolujeme si Vám oznámit, že jsme pro Vás členy Barbora GC domluvili slevy (po předložení členské karty) na green fee 18 a 9 jamek v pondělí až čtvrtek celý den a v pátek až neděli + svátky od 13 hodin na hřištích:
Royal Golf Club Mariánské lázně ...... 30% sleva
Golf Club Karlovy Vary ...................... 25% sleva

Setkání členské základny

8.11.2017

Vážení golfisté

Rádi bychom Vás ještě pozvali na naše tradiční setkání členské základny a přátel BARBORA GC, které se koná ve čtvrtek 23.11.2017 od 18 hodin v hotelu Prince de Ligne v Teplicích. Na setkání zhodnotíme uplynulou golfovou sezónu a předáme ceny vítězům jednotlivých klubových soutěží.

Jste srdečně zváni, těšíme se na Vaši účast.

Ukončení golfové sezóny

8.11.2017

Golfová sezóna 2017 na Barboře bude ukončena v neděli 12.11.2017, od pondělí je celý areál včetně restaurace uzavřen.

Děkujeme Vám za návštěvu a za projevenou přízeň.

Sundávání koleček se svatomartinskou husou k obědu - Texas scramble dvojic

28.3.2014

Vážení golfisté,

dovolujeme si Vás pozvat na závěrečný turnaj letošní golfové sezóny Sundávání koleček. Hrajeme tesas cramble dvojic s 2/3 vyrovnáním HCP, s omezením HCP na 36. Oba hráči odehrají ránu, pak se dohodnou, která rána je lepší a odtud hrají opět oba hráči další ránu a tak dál až do jamky.
Po hře je pro Vás i tentokrát připraven dobrý oběd dozlatova pečené husí stehýnko, červené zelí s brusinkami, variace domácích knedlíků a číše svatomartinského vína. Pro vítěznou dvojici jsou připravené dvě dozlatova upečené Vodňanské husy k odnosu domů, 2. dvojice vyhrává čtyři lahve a 3. dvojice dvě lahve Svatomartinského vína.

Přihlášky na www.cgf.cz.

Přijďte si ještě zahrát !

(more news in czech language)

Get acquainted with Barbora ...

Finally, at the end of June 2013 we could invite you to an 18-hole course. Since the year 2000, when the first enthusiasts had their meeting at three golf holes at Barbora, a lot of water has flown away and a lot of balls have been teed off. It had called for considerable efforts and many events had occurred before after – the twelve-year constructing of the golf resort – we could ceremonially open the new 18-hole course on Thursday, September 19th.

Get acquainted with our golf course.
  Golf course Barbora

The annual green fee is only CZK 9,900 !