Upcoming events

Provoz hřiště stále pokračuje

18.11.2019

Hřiště je stále otevřené, o dalším postupu Vás budeme informovat v pátek.

Golf Resort Barbora - Denní Greenfee - 0,- Kč

15.11.2019

Naše Promo akce stále pokračuje, ale její konec se nezadržitelně blíží. Přijďte si ještě zahrát na Barboru ZDARMA - nabídka platí pro každého golfistu na jednu hru do konce golfové sezóny 2019, kdo již AKCE využil hraje za zimní fee 500 Kč. 

 

ZIMNÍ PROVOZ

31.10.2019

Od pondělí 4.11.2019 bude ukončen provoz kuchyně a recepce hřiště. K dispozici budou nápoje a sendviče na baru, kde bude probíhat i odbavení a rezervace hráčů.

 

(more news in czech language)

Get acquainted with Barbora ...

Finally, at the end of June 2013 we could invite you to an 18-hole course. Since the year 2000, when the first enthusiasts had their meeting at three golf holes at Barbora, a lot of water has flown away and a lot of balls have been teed off. It had called for considerable efforts and many events had occurred before after – the twelve-year constructing of the golf resort – we could ceremonially open the new 18-hole course on Thursday, September 19th.

Get acquainted with our golf course.
  Golf course Barbora

The annual green fee is only CZK 9,900 !


 

 

Royal Golf Club Mariánské Lzně Golf Resort Karlovy Vary
Vážení golfisté,
dovolujeme si Vám oznámit, že jsme pro Vás členy Barbora GC domluvili slevy (po předložení členské karty) na green fee 18 a 9 jamek v pondělí až čtvrtek celý den a v pátek až neděli + svátky od 13 hodin na hřištích:
Royal Golf Club Mariánské lázně ...... 30% sleva
Golf Club Karlovy Vary ...................... 25% sleva